TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
82A0111-4-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 4AWG WHITE 50'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$613.6335
$613.6335
2
$582.16475
$1164.3295
5
$546.7611
$2733.8055
10
$519.2263
$5192.263
20
$511.358875
$10227.1775
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.012" (0.30mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 4 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 1665/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.318" (8.08mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |