TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
82A0111-8-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 8AWG 600V WHITE 5'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$29.279
$29.279
2
$27.911
$55.822
5
$26.2314
$131.157
10
$24.8596
$248.596
20
$23.7918
$475.836
50
$22.26648
$1113.324
100
$21.198965
$2119.8965
200
$20.131402
$4026.2804
500
$19.826367
$9913.1835
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.012" (0.30mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 665/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.195" (4.95mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |