82A1122-22-6/9-9
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
82A1122-22-6/9-9
Descripción:
82A1122-22-6/9-9
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0100" (0.254mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 154/44
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color Blue, White
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.129" (3.28mm)