TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
82A1813-0-9-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP DL STRND 1/0AWG WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 200°C |
| Cable Type | Hook-Up, Dual Wall, Shielded |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.025" (0.63mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 1/0 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 2660/34 |
| Conductor Material | Copper, Nickel Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.634" (16.10mm) |
| Base Product Number | 82A1813 |