WAGO Corporation
Producto No:
830-800/000-319
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
8-CHANNEL FUSED POWER DISTRIBUTI
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 250VAC/DC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-28 AWG |
| Control Side Cable Retainer | - |
| Series | - |
| Current Rating (Per Contact) | 30 A |
| Length | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | Lever |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Package | Box |
| Positions / Poles | 8 |
| Control Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Width | 3.858" (98.00mm) |