ebm-papst Inc.
Producto No:
8315100134
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$81.1965
$81.1965
10
$73.4597
$734.597
25
$68.62686
$1715.6715
50
$67.66052
$3383.026
100
$62.344225
$6234.4225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 126.5 CFM (3.54m³/min) |
| Noise | 76.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 16 ~ 32VDC |
| RPM | 16500 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | AxiForce |
| Power (Watts) | 44 W |
| Package | Bulk |