TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
833323N006
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BLOW-MOLDED PARTS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | - |
| Small Diameter Recovered | 0.791" (20.10mm) |
| Material | EPB, Flexible |
| Small Recovered Length | 2.500" (63.50mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.791" (20.10mm) |
| Series | - |
| Large Diameter Supplied | 2.370" (60.20mm) |
| Type | Boot, Transition - Breakout, 2:1 (Y) |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 2.500" (63.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.579" (40.11mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 833323 |