Comair Rotron
Producto No:
833502B00000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSINK STAMP 9.5X22.8X17.8MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.375" (9.52mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 14.00°C/W @ 200 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 0.700" (17.78mm) |
| Mfr | Comair Rotron |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Clip |
| Width | 0.900" (22.86mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 2.0W @ 50°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-220 |