TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
834-6000
Fabricante:
Paquete:
SMD
Lote:
-
Descripción:
SENS ACCLRMTR 3-AXIS 6000G
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | 834 |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Bandwidth | 2kHz |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Acceleration Range | ±6000g |
| Axis | X, Y, Z |
| Supplier Device Package | SMD |
| Base Product Number | 834 |