SAB North America
Producto No:
8390115
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MULT-PAIR 6COND 22/26AWG 1=1FT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.27
$6.27
25
$5.0255
$125.6375
100
$4.7785
$477.85
250
$4.503
$1125.75
500
$4.256
$2128
1000
$3.9995
$3999.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG, 26 AWG |
| Ratings | UL Style 20236 |
| Series | SL 839 C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polymer |
| Voltage | 30 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Green |
| Features | Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.272" (6.91mm) |
| Number of Conductors | 6 (2 Twisted Pairs + 2) |