EAO
Producto No:
84-5031.2B40
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH EMERGENCY-STOP, 1NC+1NO,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$68.723
$68.723
5
$63.6975
$318.4875
10
$58.6682
$586.682
25
$54.47794
$1361.9485
50
$50.2873
$2514.365
100
$47.77303
$4777.303
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Cable Leads |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | 84 |
| Voltage Rating - DC | 250 V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | EAO |
| Features | Illuminated (Red) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 84-5031 |