EAO
Producto No:
84-5120.0040
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH EMERGENCY-STOP, 1NC, NON
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$43.453
$43.453
5
$38.8075
$194.0375
10
$36.2805
$362.805
25
$33.1474
$828.685
50
$31.02529
$1551.2645
100
$29.00407
$2900.407
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Cable Leads |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | 84 |
| Voltage Rating - DC | 250 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 84-5120 |