EAO
Producto No:
84-5130.0040
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH EMERGENCY-STOP, 1NC+1NO,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$48.1175
$48.1175
5
$42.9723
$214.8615
10
$40.17455
$401.7455
25
$36.70534
$917.6335
50
$34.35523
$1717.7615
100
$32.117125
$3211.7125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Cable Leads |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | 84 |
| Voltage Rating - DC | 250 V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 84-5130 |