ebm-papst Inc.
Producto No:
8414NM
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FAN AXIAL 80X25.4MM 24VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$32.053
$32.053
10
$29.2752
$292.752
25
$28.1637
$704.0925
50
$26.31082
$1315.541
100
$24.27269
$2427.269
250
$23.902152
$5975.538
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 34.1 CFM (0.955m³/min) |
| Noise | 27.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 18 ~ 28VDC |
| RPM | 2600 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Features | - |
| Width | 25.40mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | 0.209 lb (94.8 g) |
| Lifetime @ Temp. | 80000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Series | 8400N |
| Power (Watts) | 1.4 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 8414 |