SAB North America
Producto No:
8430009
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MULTI-PAIR 10COND 20/24AWG 1=1FT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial, Servo Motor |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG, 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | SL 843 C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Orange |
| Features | Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.346" (8.79mm) |
| Number of Conductors | 10 (4 Twisted Pairs + 2) |