TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
843031N002
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
STD POLY MOLDED PARTS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | - |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.080" (2.03mm) |
| Series | - |
| Large Diameter Supplied | 0.200" (5.08mm) |
| Type | Cap |
| Shell Size - Insert | 11 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 0.900" (22.86mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | - |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 84303 |