Renesas
Producto No:
844008AYI-01LF
Fabricante:
Paquete:
32-TQFP (7x7)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
844008I-01 - Clock Generators an
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-TQFP (7x7) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | FemtoClock® |
| Input | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution |
| Package / Case | 32-TQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Renesas |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 156.25MHz |