Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
84500-102LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN ARRAY PLUG 300POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.4205
$18.4205
10
$16.12625
$161.2625
25
$15.42952
$385.738
50
$14.93172
$746.586
100
$14.434015
$1443.4015
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 10 |
| Number of Positions | 300 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.132" (3.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 5.5mm, 8mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 84500 |