Hogar / Specialized / 84965-302001LF
minImg
84965-302001LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
84965-302001LF
Descripción:
CONN HEADER 96POS PCB
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Number of Rows 8
Number of Positions 96
Voltage Rating -
Color Natural
Contact Finish Thickness -
Current Rating (Amps) 1A
Series Metral®
Number of Columns -
Connector Style -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.079" (2.00mm)