Renesas
Producto No:
851021AYLF
Fabricante:
Paquete:
64-TQFP-EP (10x10)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
851021AYLF - Clock Buffer 1:21 2
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 1:21 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 64-TQFP-EP (10x10) |
| Series | - |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 64-TQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | HCSL |
| Mfr | Renesas |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 250 MHz |