Texas Instruments
Producto No:
8512801SA
Fabricante:
Paquete:
20-CFP
Lote:
-
Descripción:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20CFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-CFP |
| Series | 54HC |
| Package / Case | 20-CFlatPack |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Delay Time - Propagation | 23ns |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |