WAGO Corporation
Producto No:
857-314
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$37.316
$37.316
10
$35.45115
$354.5115
25
$33.58554
$839.6385
50
$31.71974
$1585.987
100
$29.85394
$2985.394
250
$27.988064
$6997.016
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 10 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Series | 857 |
| Operate Time | 6 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Release Time | 6 ms |
| Features | Lighted Indicator |
| Package | Box |
| Coil Type | Non Latching |