WAGO Corporation
Producto No:
857-423
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
ISOLATION AMPLIFIER; CURRENT AND
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Input Type | Current, Voltage |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Output Range | 0 ~ 20mA (Configurable) |
| Output Type | Current |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Isolation Amplifier |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Input Range (Additional) | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Isolation | 2500V |
| Features | - |
| Input Range (Current, Voltage) | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 857 |