WAGO Corporation
Producto No:
857-560
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
VOLTAGE SIGNAL CONDITIONER; VOLT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Input Type | Voltage |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Output Range | 0 ~ 20mA, 0 ~ 10V (Configurable) |
| Output Type | Current, Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | 857 |
| Type | Signal Conditioner |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Input Range (Additional) | 10 ~ 100Hz, 0 ~ 300kOhms |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Isolation | 2500V (Test) |
| Features | - |
| Input Range (Current, Voltage) | 300VAC/DC (Configurable) |
| Package | Bag |