WAGO Corporation
Producto No:
859-357
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$49.3145
$49.3145
10
$46.71815
$467.1815
25
$44.12256
$1103.064
50
$41.52716
$2076.358
100
$38.931665
$3893.1665
250
$36.33617
$9084.0425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 3.5 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Series | 859 |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Coil Voltage | 115VAC/DC |
| Release Time | 25 ms |
| Features | Lighted Indicator |
| Package | Box |
| Coil Type | Non Latching |