SCHURTER Inc.
Producto No:
8601.2005.08
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FUSE HLDR CART 32V 6.3A IN LINE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.5865
$1.5865
50
$1.39935
$69.9675
100
$1.24355
$124.355
500
$1.20498
$602.49
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | FDI |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8601.2005 |