Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
86093487614755ELF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIN HDR 48POS PCB GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.204
$2.204
16
$1.921375
$30.742
32
$1.839438
$58.862016
48
$1.798474
$86.326752
80
$1.716774
$137.34192
240
$1.55325
$372.78
448
$1.430624
$640.919552
960
$1.226241
$1177.19136
2400
$1.144494
$2746.7856
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Level, Class | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 48 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | 8609 |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | R/2 (1/2 R) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 8609348761 |