Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
86093968813H55FTLF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
DIN REC RA WITH ALGNR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.8165
$4.8165
16
$4.375348
$70.005568
32
$4.14408
$132.61056
48
$4.047598
$194.284704
80
$3.854862
$308.38896
240
$3.373013
$809.52312
448
$3.276654
$1467.940992
960
$2.794796
$2683.00416
2400
$2.60205
$6244.92
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Level, Class | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 96 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | 8609 |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | R |
| Features | Board Lock |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 8609396881 |