861410021H11LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
861410021H11LF
Fabricante:
Amphenol ICC (FCI)
Descripción:
CONN SHUNT
En stock : 53460
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Housing Material -
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness -
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Tin
Gender Female Sockets
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Number of Positions or Pins (Grid) 2 (1 x 2)
Series 8614
Type Closed Top
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)
Height 0.256" (6.50mm)