TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
86280-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BUSHING SPLIT 0.043" BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Diameter - Inside | 0.043" (1.09mm) |
| Color | - |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.085" (2.16mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Brass |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.105" (2.67mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 86280 |