863001017TLF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
863001017TLF
Fabricante:
Amphenol ICC (FCI)
Descripción:
CONN SCREWLOCK DSUB FEML M3/4-40
Guía del usuario
Series -
Length - Below Head 0.249" (6.30mm)
For Use With/Related Products D-Sub Connectors
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Features Hardware Included
Accessory Type Jackscrew Socket
Thread Size 4-40 Socket, M3 Screw
Package Bulk
Product Status Active
Length - Threaded Portion Below Head 0.197" (5.00mm)