TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
86454-000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL SWITCH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$20.8905
$20.8905
10
$16.53475
$165.3475
25
$15.66474
$391.6185
100
$13.489145
$1348.9145
500
$12.618869
$6309.4345
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Male 3/8" (9.53mm) BSP |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |