TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
86455-000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL SWITCH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$20.1305
$20.1305
10
$15.9334
$159.334
25
$15.09474
$377.3685
100
$12.998375
$1299.8375
500
$12.159734
$6079.867
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Voltage Rating | 200V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Male 3/8" (9.53mm) NPT |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | - |
| Package | Box |
| Current | 1 A |