TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
86456-000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL SWITCH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$34.0765
$34.0765
10
$28.3936
$283.936
25
$25.14916
$628.729
100
$24.33767
$2433.767
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Brass |
| Package | Box |
| Current | 1 A |