TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
86508-000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL SWITCH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.582
$18.582
10
$14.7117
$147.117
25
$13.93764
$348.441
100
$12.00192
$1200.192
500
$11.227594
$5613.797
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 60°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |