Alpha Wire
Producto No:
8671606CY SL005
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
MULTI-PAIR 12CON 16AWG SLATE 10'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$100.928
$100.928
3
$93.467336
$280.402008
5
$88.4944
$442.472
10
$83.52305
$835.2305
25
$77.55686
$1938.9215
50
$73.58035
$3679.0175
100
$64.630875
$6463.0875
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0530" (1.346mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | UL Style 20234 |
| Series | Xtra-Guard® Flex |
| Shield Coverage | 100%, 85% |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 65/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Slate |
| Features | Drain Wire, Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.528" (13.41mm) |
| Base Product Number | 8671606CY |
| Number of Conductors | 12 (6 Pair Twisted) |