Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
86730-101LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN SHUNT 2MM 2POS GOLD BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.71725
$7.1725
25
$0.6878
$17.195
50
$0.67317
$33.6585
100
$0.643815
$64.3815
250
$0.585276
$146.319
500
$0.526756
$263.378
1000
$0.468236
$468.236
2500
$0.424336
$1060.84
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Voltage Rating | - |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Type | Open Top |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Height | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 86730 |