TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
869617N003
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
OTHER ELASTOMERS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Yellow |
| Small Diameter Recovered | 0.024" (0.61mm) |
| Material | Fluoroelastomer (FKM), Flexible |
| Small Recovered Length | 0.051" (1.30mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.054" (1.37mm) |
| Series | - |
| Large Diameter Supplied | 2.039" (51.79mm) |
| Type | Boot - 90° |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 0.083" (2.11mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.079" (2.01mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 86961 |