WAGO Corporation
Producto No:
870-501
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
DOUBLE-DECK TERMINAL BLOCK; THRO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.042
$6.042
10
$4.6056
$46.056
25
$4.31414
$107.8535
50
$3.83458
$191.729
100
$3.751265
$375.1265
250
$3.459482
$864.8705
500
$3.126051
$1563.0255
1000
$2.771768
$2771.768
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 6mm ~ 7mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 24 A |
| Number of Levels | 2 |
| Series | - |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-28 AWG |
| Base Product Number | 870 |