WAGO Corporation
Producto No:
870-507
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
DOUBLE-DECK TERMINAL BLOCK; 4-CO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.868
$10.868
10
$9.31095
$93.1095
25
$8.88592
$222.148
50
$7.98779
$399.3895
100
$7.56238
$756.238
250
$6.853414
$1713.3535
500
$6.38077
$3190.385
1000
$6.026287
$6026.287
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 6mm ~ 7mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 24 A |
| Number of Levels | 2; Connected |
| Series | - |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-28 AWG |