WAGO Corporation
Producto No:
870-681
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
3-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.8215
$2.8215
10
$2.14985
$21.4985
25
$2.014
$50.35
50
$1.79018
$89.509
100
$1.751325
$175.1325
250
$1.615076
$403.769
500
$1.45939
$729.695
1000
$1.294004
$1294.004
5000
$1.216171
$6080.855
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 6mm ~ 7mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 24 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | - |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-28 AWG |