WAGO Corporation
Producto No:
873-902/VE00-0500
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PUSHWIRE SPLICE 2POS YELLOW 500
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.8145
$1.8145
10
$1.5827
$15.827
25
$1.51544
$37.886
50
$1.48181
$74.0905
100
$1.414455
$141.4455
250
$1.279764
$319.941
500
$1.178741
$589.3705
1000
$1.010354
$1010.354
2500
$0.942998
$2357.495
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | - |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Contact Finish | - |
| Termination | Push In |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-18 AWG |
| Series | 873 |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Pitch | - |
| Housing Color | Yellow |
| Contact Material | Copper |
| Connector Type | Receptacle, Push-In |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 873-902/V |