TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
87456-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 6POS 2.54MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.919
$1.919
10
$1.6682
$16.682
25
$1.59752
$39.938
50
$1.56199
$78.0995
100
$1.491025
$149.1025
250
$1.349076
$337.269
500
$1.242562
$621.281
1000
$1.065045
$1065.045
2500
$0.994042
$2485.105
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Series | AMPMODU Mod IV |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 87456 |