TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
878495N003
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEAT SHRINK COMPONENTS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.230" (5.84mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 0.450" (11.43mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.560" (14.22mm) |
| Series | Thermofit 202K1 |
| Large Diameter Supplied | 1.180" (29.97mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 32 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 1.260" (32.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.180" (29.97mm) |
| Total Length Recovered | 2.170" (55.12mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 87849 |