TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
878496N003
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEAT SHRINK COMPONENTS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.280" (7.11mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid, Irradiated |
| Small Recovered Length | 0.670" (17.02mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.710" (18.03mm) |
| Series | Thermofit 202K1 |
| Large Diameter Supplied | 1.220" (30.99mm) |
| Type | Boot |
| Shell Size - Insert | 42 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 1.380" (35.05mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.220" (30.99mm) |
| Total Length Recovered | 2.640" (67.06mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 202K142 |