WAGO Corporation
Producto No:
880-901
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
2-CONDUCTOR THROUGH TERMINAL BLO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.6195
$3.6195
10
$2.7607
$27.607
25
$2.5859
$64.6475
50
$2.29862
$114.931
100
$2.24865
$224.865
250
$2.073774
$518.4435
500
$1.873894
$936.947
1000
$1.661531
$1661.531
5000
$1.561591
$7807.955
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 8mm ~ 9mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 25 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | - |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-28 AWG |