3M
Producto No:
893-24MMX55M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$20.615
$20.615
10
$18.74445
$187.4445
25
$17.80756
$445.189
50
$16.87029
$843.5145
100
$15.933115
$1593.3115
250
$14.995826
$3748.9565
500
$14.058594
$7029.297
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | General Purpose |
| Storage/Refrigeration Temperature | 40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C) |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | Clear |
| Backing, Carrier | Scotchpro™ Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Series | Scotch® 893 |
| Length | 180' (55.0m) 60 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Filament |
| Width | 0.94" (24.00mm) 15/16" |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Base Product Number | 893 |