Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
89361-120LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT 20POS IDC 28AWG GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.47
$2.47
10
$2.147
$21.47
25
$2.05542
$51.3855
50
$2.00982
$100.491
100
$1.91843
$191.843
250
$1.735726
$433.9315
500
$1.598698
$799.349
1000
$1.370308
$1370.308
2500
$1.278956
$3197.39
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Feed Through |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 89361 |
| Cable Termination | IDC |