Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
89361-350LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT 50POS IDC 28AWG GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.3725
$3.3725
10
$3.05995
$30.5995
25
$2.89864
$72.466
50
$2.83119
$141.5595
100
$2.696385
$269.6385
250
$2.359344
$589.836
500
$2.291932
$1145.966
1000
$1.954882
$1954.882
2500
$1.820058
$4550.145
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Feed Through, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 89361 |
| Cable Termination | IDC |