Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
89361-726LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT 26POS IDC 28AWG GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.109
$2.109
10
$1.8354
$18.354
25
$1.7575
$43.9375
50
$1.71855
$85.9275
100
$1.640365
$164.0365
250
$1.484128
$371.032
500
$1.366974
$683.487
1000
$1.171692
$1171.692
2500
$1.093583
$2733.9575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Friction Lock |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Feed Through, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 89361 |
| Cable Termination | IDC |